UUED HUVIRINGID JA TREENINGUD.

Head lapsevaemad! UUED HUVIRINGID JA TREENINGUD.

Kui Teie laps ei osale veel üheski treeningus või huviringis või pole huvi olemasolevate vastu, siis nüüd on võimaluste valik suurenemas. Uute huviringide ja treeningute käima lükkamine sõltub noorte osalusest. Meie vald on kohe saamas lisarahastust noorte (7.-26.a.) huvitegevuse toetuseks.

Albu vallas viidi läbi noorsootöö kvaliteedi hindamine. Noored ja huvitegevuse juhendajad vastasid ankeetidele. Ankeetidest ja välishindajate hinnangul toodi arenguvajadusena välja täppisteaduste ja tehnika valdkonna huvitegevuse loomist.

Küsitlustest selgus, mida noored sooviksid teha. Välja toodi: robootika e. tehnikaring, korvpalli-, jalgpalli-, võrkpallitreening, lauatennis, kitarriõpe, tantsimine, võimlemine, ujumine, kergejõustik, rulapark, ratsutamine, taipoks ja näitlemine.

Tulles vastu noorte (7.-26.a.) soovidele on tulemas Albus järgmised näidistrennid :

11.september kell 18.00 toimub Albu Rahvamajas KORVPALL.

28.september toimub Albu Rahvamajas JUDO. Eesti paremik judo noori näitavad, mis on judo.

28.september Albu koolis HIP-HOP , MODERNTANTSU esitlus.

13.september kell 13.30 toimub Aravete staadionil 1.-3. klassi JALGPALLI trenn. Treening hakkab edaspidi toimuma

esmaspäeval kell 13.15 – 14.30

kolmapäeval kell 13.15-14.30.

Osaliselt saab transpordikulusid katta Albu vald.

Näidistrenn tähendab seda, et treening viiakse läbi tasuta üks tund selleks, et fikseerida huviliste arv. Kui saadakse kokku ühe miinimumgrupi 8-10 noort siis suure tõenäosusega hakkab trenn Albus toimuma.

Hetkel on läbirääkimised robootika huviringi juhendajatega. Armsad lapsevanemad andke teada, kui Teie laps soovib osaleda.

Kui takistuseks on transport, treeningu või huviringi juhendamise tasu, palun andke teada. Tasu ja kulude osas leiame koos mõistliku lahenduse.

Kellel tekkis huvi pakutavate treeningute ning huviringide vastu, palun võtke ühendust Albu valla huvi- ja noortejuhiga.

Kristiina Oprištšenko 553 1758, noortekas@albu.ee